Skip to content

درباره ما

شرکت ایستا سازان آذین دژ شرکتی پیشرو در زمینه طراحی و اجرای ساختمان‌های تجاری و مسکونی است. این شرکت نیازهای مشتری را از مرحله پیش طراحی تا مرحله تحویل نهایی ساختمان برای سکونت مشتری بر عهده می‌گیرد.

از طراحی و محاسبات تا اجرا و نظارت حتی مراحل نهایی که دکوراسیون داخلی است بر عهده ما خواهد بود. با همکاری با ما بسیاری از مشقت‌های طراحی و ساخت ساختمان را تجربه نخواهید کرد. با ارتباط قوی پشتیبانی شرکت کارفرمایان همواره در جریان پیشرفت پروژه قرار خواهند گرفت به‌گونه‌ای که قدم‌به‌قدم به نتیجه دلخواه نزدیک می‌شوند. کارشناسان شرکت ایستا سازان آذین دژ در معماری، مهندسی عمران، مدیران کنترل کیفیت و بازاریابی همه در قلمرو کاری خود متخصص هستند.

هدف ما در شرکت ایستا سازان آذین دژ حرکت به سمت طراحی‌های نوین و اجرای جدیدترین روش‌های موجود در زمینه اجرای ساختمان‌های تجاری و مسکونی است. صنعت ساختمان مخصوصاً در کشور ما نسبت به سایر صنایع در جهش اساسی خود به سمت فن‌آوری کم‌کار بوده است، اما ورود فن‌آوری‌های پیش رفته غیرقابل‌اجتناب است. هدف اصلی در شرکت آذین دژ ایجاد تجربه استفاده از فن‌آوری‌های بروز و ایجاد حس مدرن بودن در مشتریان خود است، هم‌وطنان ما لایق بهترین‌ها هستند.

شرکت‌های پیشرو در صنعت ساخت‌وساز در دنیا درحال‌توسعه استفاده از فن‌آوری پرنده‌های بدون سرنشین در امر نظارت هستند. ساخت‌وساز سبز از دیگر روندهایی است که صنعت ساختمان به سمت آن میل می‌کند. این رویه جدید کمک می‌کند تا صنعت ساختمان در هماهنگی بیشتری با محیط‌زیست قرار گیرد و منابع به‌صورت بهینه مصرف شوند. از دیدگاه ما با همکاری با کارفرمایان و جدیت در انجام وظایف از سوی تیم متخصص شرکت می‌توان پله به پله به این سطوح بالا در صنعت ساختمان نزدیک شد. از دید ما تنها چیزی که برای تحقق این مهم نیاز است روحیه حرفه‌ای و آگاه‌سازی کارفرمایان و فعالان حوزه صنعت ساختمان است.

ما در شرکت ایستا سازان آذین دژ درخواست‌های متعدد مشتریان خود را دیده‌ایم و نیازها و تصویرهای ذهنی ایده آل آن‌ها برای ما آشکار است و این کنکاش‌ها همچنان ادامه دارد. این امر باعث الهام بخشی و ایجاد ایده‌های نوین در کارشناسان حوزه‌های مختلف می‌شود  و کارشناسان با تکیه‌بر تحقیق و خلاقیت ایده آل‌های مشتریان را برای آن‌ها فراهم می‌کنند.

ما سه هدف را دنبال می‌کنیم، وفاداری به تعهدات، شفافیت و حفظ اعتمادی که مشتریان نسبت به ما دارند. موفقیت چیزی بیشتر از عملکرد اقتصادی و استفاده از فن‌آوری است. ازنظر ما موفقیت جلب رضایت مشتری است. برای اطلاعات بیشتر به بخش خدمات ما مراجعه کنید.

مشاوره رایگان