Skip to content

طراحی، اجرا و نظارت

خدمات شرکت ایستا سازان آذین دژ

طراحی و محاسبات ساختمان

در شرکت ایستا سازان آذین دژ مجموعه‌ای از معماران بااستعداد و مهندسان ساختمان دورهم گرد آمدند که با همکاری یکدیگر طرح‌های خلاقانه‌ای را رقم بزنند. در مجموعه ما با ایجاد یک طرح جالب‌توجه سطح فعالیت‌ها محدود نشده  بلکه همواره طرح‌های بهتر و پیشرفت مستمر مدنظر است.

طراحی و بازدهی ساختمان به کاربری آن بستگی دارد. شنیدن صدای مشتری و مطالبی که ازنظر آن‌ها ارزش محسوب می‌شود و همچنین استفاده‌کنندگان آتی ساختمان ما را به سمت طراحی مطلوب راهنمایی می‌کند.

بازدهی ساختمان یک نکته کلیدی در طراحی است. درنتیجه مهندسان ما و تیم طراحی در استفاده از مصالح و تجهیزات دید اقتصادی و مبتنی بر کارایی دارند. بنابراین ساختمانی که نیازمند هزینه کمتر و مصالحی که بیشترین بازدهی را دارند مدنظر است. این ارزیابی اقتصادی تمام زمینه‌ها ازجمله تأسیسات برقی، مکانیکی، آب و فاضلاب و غیره را در برمی‌گیرد.

تلاش ما این است که با طراحی ما، ساکنان ساختمان با یکدیگر تعامل و ارتباط خوبی داشته باشند. ایمنی ساختمان ازنظر حوادثی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، باد و همچنین طراحی سیستم آسانسورها از دغدغه‌های تیم طراحی شرکت ایستا سازان آذین دژ است.

امروزه مردم ساختمان‌هایی را می‌خواهند که، الهام‌بخش و نشاط‌آفرین باشد. سعی طراحان ما در نظر گرفتن اجزاء روحیه‌بخش و الهام‌بخش در داخل و خارج از ساختمان است. مهم‌تر از همه ترکیب هم‌زمان تمام اجزای صوتی، روشنایی و چشم‌انداز با یکدیگر است تا طراحی اجزاء ساختمان با یکدیگر و احتمالاً در صورت لزوم با محیط اطراف در هماهنگی کامل باشد.

پشت پرده تمام پروژه‌های انجام‌شده توسط ما، رویکرد بنیادینی است که نسبت به علوم مدل‌سازی و فیزیک ساختمان و دینامیک سیالات داریم. طراحان ما سعی بر استفاده از تحلیل‌ها و تحقیقات پیشرفته در زمینه طراحی دارند اما تمرکز آن‌ها بر ایجاد طرحی درون‌زا و اختصاصی است.

تلاش مدیران، مشاوران و مجریان ما بر این است تا اطمینان حاصل شود که ساختمان در طول عمر خود سالم بماند و سلامت آن مستمر باشد. درصورتی‌که سیستمی ناکارآمد در پروژه های قبلی شناسایی شود، دانش شرکت نسبت به این مورد بروز رسانی شده و موارد مناسب جایگزین می‌شوند.

رویکرد مجموعه طراحی در شرکت ایستا سازان آذین دژ، طراحی‌های جدید بدون نمونه قبلی و عهده گیری پروژه های چند رشته‌ای و بزرگ است. در مجموعه ما کارشناسان می‌توانند بر طراحی یک ساختمان متمرکز شوند یا مجموعه‌ای کامل از امکانات خدماتی و رفاهی را در نظر بگیرند.

همین امروز با ما تماس بگیرید

اجرا و نظارت ساختمان

در صورت داشتن طرح ساختمان و بعد از ارائه آن فعالیت عملیاتی در محل پروژه شروع خواهد شد. این بخش برای ما و کارفرمایان از هیجان‌انگیزترین بخش کار است. وقتی بحث استفاده از ساختمان در زمان‌های طولانی در میان باشد مهم‌ترین چیزی که باید مدنظر قرار گیرد نما و زیبایی ساختمان نیست بلکه شالوده ساختمان جزئی است که باید موردتوجه ویژه قرار گیرد. ما در شرکت ایستا سازان آذین دژ متعهد می‌شویم که شالوده را قوی و بنای آن را مستحکم پایه‌گذاری کنیم. علاوه بر در نظر گرفتن مدت‌زمان پروژه، ما کیفیت کار را نیز تضمین می‌کنیم. ساخت‌وساز در محل پروژه به‌وسیله اقدامات جدی کنترل می‌شود و مواد انتخابی و استفاده از آن‌ها به‌صورت دقیق و بهینه انجام می‌گیرد. نوع اجرا و مصالح در بعضی از طرح‌ها می‌تواند توسط کارفرما انتخاب شود.

سعی ما بر این است که در فاز اجرا فرایند ساخت‌وساز به‌دوراز استرس‌های احتمالی و همچنین با نهایت توجه به جزئیات طرح انجام گیرد. برای به دست آمدن نتیجه موردنظر کارفرما ما با پیمانکاران خرد و دیگر عوامل دخیل همکاری لازم را انجام خواهیم داد تا از رویداد هرگونه اتفاق غیرمنتظره جلوگیری شود.

در طول فرایند اجرا ارتباط بخش‌های مختلف ضروری و حیاتی است. برای آگاهی از پیشرفت طرح سعی می‌شود از امکانات ارتباطی بروز چه در محل احداث طرح و چه بین اجزاء مختلف پروژه استفاده شود. همچنین تیم پشتیبانی و ارتباط با کارفرما سعی بر این دارند تا مراحل اجرای طرح به‌راحتی در اختیار کارفرمایان قرار گیرد و آن‌ها از کم و کیف اجرای ساختمان آگاهی یابند. مراحل اجرا توسط تیم پشتیبانی با هر مرحله به‌روزرسانی می‌شود و در صورت امکان به‌صورت آنلاین در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.

علاوه بر خدمت اجرا خدمت نظارت نیز توسط شرکت ایستا سازان آذین دژ  ارائه می‌شود. خدمت نظارت در شرکت ایستا سازان آذین دژ به کارفرمایان کمک می‌کند تا پروژه ساختمانی‌شان به‌موقع و طبق بودجه‌بندی در نظر گرفته‌شده انجام شود. همچنین اطمینان حاصل می‌شود قوانین و استانداردهای کیفی مربوط به پروژه به‌طور کامل رعایت شوند. این خدمات می‌تواند شامل:

  • تعریف و نظارت بر فرایندهای ساخت و دستورالعمل‌ها
  • پایش کیفیت و هزینه‌های عملیات
  • هماهنگی و تأیید آزمایش‌های ساختمان
  • هماهنگی و پشتیبانی در مورد رابطه کارفرما با مجریان
  • ترتیب جلسات بین کارفرما و مجری

 

لازمه نظارت بر پروژه های ساختمانی، داشتن دانشی از تمام ساختمان، تأسیسات مختلف و روش‌های گوناگون ساخت در حوزه ساخت‌وساز است. این دانش به مهندسان طراح و اجرا کمک می‌کند تا تصویر کاملی از سازه در محل اجرای عملیات برای خود تصور کنند و بازخوردهایی که از ناظر دریافت می‌شود به تکامل پروژه و کیفیت آن کمک شایانی می‌کند. بنابراین مهم‌ترین نکته‌ای که در انتخاب ناظر باید مدنظر قرار گیرد، تجربه او در امر نظارت در پروژه های مختلف است.

این ویژگی در مجموعه کارشناسان شرکت ایستا سازان آذین دژ با پروانه مهندسی پایه‌یک، همواره مدنظر مدیران است. تیم نظارت مجموعه ما با اتکا به دانش بین‌رشته‌ای سعی در تأمین منافع کارفرما و جلب رضایت او دارند.

بازسازی

در شرکت ایستا سازان آذین دژ سعی بر این است که تمام نیازهای کارفرمایان برای بازسازی ساختمان خود برآورده شود. بازسازی و تعمیر ساختمان شامل مواردی از قبیل تعمیرات کلی، تأسیسات الکتریکی ساختمان، تعمیر دیوارها، جبران صدمات ناشی از نشت و ورود آب، لوله‌کشی، کف‌پوش و سایر خدمات ممکن است.

خدمات بازسازی ما دربرگیرنده ساختمان‌های تجاری و مسکونی بزرگ و کوچک است که شامل آپارتمان‌ها، رستوران‌ها، خانه‌ها و سایر موارد است. در شرکت ایستا سازان آذین دژ انجام درست کار و تحویل به‌موقع ضمانت می‌شود. هزینه‌های پروژه‌ها به‌صورت رقابتی و مناسب تعیین می‌شود و ماقبل از تعیین آن‌ها بر اساس نوع پروژه و آورد مشتری با کارفرمایان مشورت لازم را انجام می‌دهیم. تیم بازسازی شرکت همیشه در دسترس و جوابگو هستند تا جوابگوی نیازهای مشتریان در مواقع مختلف باشند.

مجموعه بازسازی، گروهی از تعمیرکاران بامهارت های مختلف هستند که این اجازه را به کارفرما می‌دهد تا فرایند بازسازی به گونه دلخواه کارفرما انجام شود. در شرکت ایستا سازان آذین دژ سعی می‌شود که زمان‌بندی بازسازی به‌صورت منعطفی انجام شود تا بنا به درخواست کارفرما و وضعیت و نوع بازسازی بنا، عملیات در زمان مناسب به پایان رسد.

به‌وسیله خدمت بازسازی ما و تجربه شرکت در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی می‌توانید نمای داخلی ساختمان را به نمایی آراسته و جذاب تبدیل کنید. خدمات شرکت می‌تواند در قالب برنامه‌های مختلف انجام شود از قبیل:

  • بازسازی مراقبتی، که در این بازسازی عملیات در بازه‌های زمانی از پیش تعیین‌شده و بر طبق معیارهای توافق شده صورت می‌گیرد. این نوع بازسازی به‌صورت زمان‌بندی‌شده است و تعمیرات پرهزینه و تعویض‌های پرخرج تأسیسات را در پی ندارد.
  • بازسازی عادی، که در این بازسازی عملیات به‌صورت روزانه و بدون وقفه صورت می‌گیرد. که شامل تغییرات کاربری ساختمان نیز می‌شود.
  • بازسازی اورژانسی، که شامل مواردی است که باید کار بازسازی به‌سرعت انجام گیرد و ساختمان به‌سرعت به فعالیت عادی خود بازگردد.

در شرکت ایستا سازان آذین دژ سعی بر این است که خدمات بازسازی از روش‌های سنتی فاصله گرفته و عملیات مطابق با استانداردها و فن‌آوری‌های روز دنیا صورت گیرد. تخصص ما مناسب انواع پروژه‌ها با ابعاد کوچک و بزرگ است. ما در اکثر پروژه‌ها از ابتدا تا انتها با کارفرما همراه خواهیم بود تا اطمینان حاصل شود کار به‌درستی انجام‌گرفته است.

ارتباط شبکه‌ای ما با مجموعه‌ای از تأمین‌کنندگان تجهیزات و مصالح و همچنین اطلاع جامع ما از مجموعه قوانین و مقررات شرکت را قادر می‌کند تا پروژه را با صرف کمترین زمان و بهترین مصالح و با توجه به بودجه کارفرما انجام دهد.

طراحی معماری داخلی

در هنگام طراحی داخلی چیزی بهتر از دیدن نظر اطرافیان و آشنایی دیداری با سلایق افراد مختلف یاری‌دهنده نیست. مشاوره باید از طرف افرادی باشد که سلیقه شمارا می‌فهمند و مورد اعتماد هستند و می‌توانند شمارا مستقیم به سمت انتخابتان راهنمایی کنند. کارشناسان طراحی داخلی در شرکت ایستا سازان آذین دژ فراتر از یک مشاور آموزش‌دیده در زمینه دکور و طراحی داخلی هستند. ما در شرکت ایستا سازان آذین دژ سلایق کارفرمایان را به‌طور دقیق شناسایی می‌کنیم و مطابق با نیازهای محیط موردنظرتان طرح‌های مناسب را ارائه می‌دهیم.

صحبت با یک طراح داخلی مانند آغاز یک رابطه صمیمی با یک دوست است. فرایندی که کمک می‌کند پتانسیل‌های محل زندگی خود را بیابید و زوایای زیباشناختی خانه خود را چه کوچک باشد چه بزرگ با هر نقشه‌ای کشف کنید. از انتخاب رنگ دیوارها تا ترکیب اسباب و وسایل می‌توانید با تیم ایستا سازان آذین دژ مشورت بکنید. از ما بخواهید ما پاسخگو خواهیم بود. فرقی نمی‌کند که پروژه طراحی داخلی شما برای یک شرکت، خانه یا سایر اماکن باشد.

انتخاب طراحی داخلی یک پروژه بزرگ نیست. با صحبت با کارشناسان ما از روندهای جدید در طراحی داخلی، استایل ها و وسایل آگاه خواهید شد. شرکت ایستا سازان آذین دژ افراد زیادی را در رسیدن به دکوراسیون داخلی مطلوبشان راهنمایی کرده است.

بسیاری از آیتم‌های طراحی داخلی شرکت ایستا سازان آذین دژ می‌توانند در قالب مواد و رنگ‌های مختلف ارائه شوند که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند. با سپردن طراحی داخلی خود به یک متخصص می‌توانید اطمینان حاصل کنید که طراحی حاصل مطابق با نوع خانه و سبک زندگی شماست همچنین طراحی حاصل برای سال‌های زیادی زیبا باقی خواهد ماند.

حتماً تاکنون به محل زندگی یا کسب‌وکار خود بادید قضاوت نگاه کرده‌اید و احتمالاً در بعضی مواقع منظره آن برایتان خسته‌کننده بوده است. زنده کردن یک فضای خسته در پاره‌ای از مواقع به‌سادگی جابجایی چند وسیله است. اما اینکه چه چیزی را تغییر دهید و از چه ترکیب‌هایی استفاده کنید به زیرکی خاصی نیاز دارد. متخصصان شرکت ایستا سازان آذین دژ برای این کار در دسترس شما هستند تا فضایی مطابق با روندهای بروز طراحی داخلی برای شما خلق کنند.

در مواردی مانند اضافه شدن عضو جدید به خانواده یا جدا شدن فرزندان از شما یا تغییرات شغلی شما نیازمند طراحی داخلی هستید. با اضافه شدن عضو جدید مکانی که قبلاً دفتر کار بود می‌تواند به اتاق کودک تغییر کند و یا با اضافه شدن بخشی جدید به محیط کارتان محل اجزاء مختلف می‌توانند به طرز معنی‌داری جابه‌جا شوند. پس اگر از یک طراح داخلی استفاده کنید و مشاور آگاهی را انتخاب کنید اطمینان می‌شود که ملکتان بهترین کارایی و عملکرد را برای ساکنانش دارد.

شرکت ایستا سازان آذین دژ در طراحی داخلی پروژه های بزرگ نیز فعالیت دارد و در زمینه طراحی سه‌بعدی فضای داخلی خدماتی را ارائه می‌دهد. هدف ایجاد محیطی نشاط برانگیز و زیبا و در دسترس برای ساکنین است. فضایی که باوجود فانتزی بودن درعین‌حال عملی نیز هست.

فضای موردنظر شما باید نشان‌دهنده فعالیت‌ها و یا شخصیت شما باشد و احساس دعوت شدن را در مراجعین زنده کند. این فضا باید برای فعالیت‌های مداوم و هرروزه مناسب باشد.

اگر مطمئن نیستید که نتیجه مراجعه شما به یک طراح داخلی چیست، می‌توانید با کارشناسان شرکت ایستا سازان آذین دژ ارتباط بگیرید تا از نتیجه نهایی کار باخبر شده و آگاهانه تصمیم بگیرید. کارشناسان با همکاری با کارفرمایان نتیجه نهایی را مشخص خواهند کرد. مشاوره‌های آغازین طراحی داخلی در شرکت ایستا سازان آذین دژ در ابتدا به‌صورت رایگان تلقی می‌شود و اگر شما از مشورت‌های ابتدایی راضی نبودید هزینه اجباری به شما تحمیل نخواهد شد.